Category
Interjeras

Santūrus modernumas

 

Kotedžas randasi ramiame ir jaukiame Vilniaus mikrorajone. Interjeras kurtas jaunai ir šiuolaikiškai šeimai. Pagrindinė užsakovų suformuluota užduotis sukurti minimalistinio dizaino, švarių formų interjerą kuriame maksimaliai būtų paslėpti visi buities rakandai ir kiti daiktai. Šiomis gairėmis buvo vadovautasi viso kūrybinio proceso metu. 

Pirmame kotedžo aukšte suformuotos prieškambario, vonios kambario, virtuvės, valgomojo ir svetainės erdvės. Virtuvė suprojektuota taip, kad būtų maksimaliai talpi, patogi ir minimalistinio dizaino. Svetainės tv baldas taip pat suprojektuotas funkcionalus, švarių ir aiškių formų bei derantis bendrame interjero kontekste. 

Namų interjere vyrauja monochromatinių spalvų gama su akcentinės spalvos pliūpsniu, interjero “razinka” ryškios spalvos sofa, kuri puikiai suskamba minimalistinio interjero kontekste. Šis netikėtas derinys kuria erdvės, jaukumo ir elegancijos potyrį. 

Įgyvendintas projektas puikiai atspindi jaunos šeimos gyvenimo būdą  ir atitinka iškeltus lūkesčius ir dabartinius norus. Suprojektuotas interjeras įkvepiantis kūrybai ir leidžiantis užsakovams toliau laisvai kurti, eksponuoti jiems reikšmingus daiktus  ar kitaip dekoruoti namų erdves.

 

Projekto autorė: Indrė Rožėnienė

Paveikslas: Rokas Beržiūnas

Nuotraukų autorius – “Interio Shot