0_apie_home_stories_architektura_interjeras_dizainerio_konsultacija

Gyvenamojo namo projektas

Norite Jūsų poreikius ir gyvenimo būdą atitinkančio namo? Glaudžiai bendradarbiaudami su patikimais profesionalais, atliepiame klientų poreikiams kuriant praktiškus ir ekonomiškai efektyvius statinius. Jūsų istorija ir svajonės tampa gairėmis mūsų vaizduotei. 

Namo rekonstrukcija 

Norite rekonstruoti esamą statinį? Padidinti, o galbūt sumažinti ir perplanuoti namą? Suprojektuosime Jūsų dabartinius poreikius atitinkantį namą. Pakonsultuosime, suteiksime žinias ir profesionalius patarimus kokiu būdu galime pasiekti maksimalaus rezultato. 

Konsultacija dėl NT įsigijimo 

Ieškote būsto? Nežinote ar planuojamas įsigyti NT atitiks jūsų lūkesčius? Suteiksime profesionalią konsultaciją. Įvertinsime pasaulio krypčių orientaciją, naudingo ploto išnaudojimą, šviesos kiekį bei kitus svarbius aspektus ir užvesime Jus ant teisingo kelio. 

Architekto konsultacija 

Iškilo klausimų ar įmanoma esamą statinį rekonstruoti ir pritaikyti dabartiniams poreikiams? Įsigijote sklypą jau su namo projektu ir svarstote apie projekto koregavimą? Architekto konsultacijos dėka aptarsime Jums rūpimus klausimus, pasidalinsime profesionaliomis žiniomis, įžvalgomis ir patarimais. 

Interjero projektas

Viskas, ko reikia apgalvotiems, individualiai jums suprojektuotiems namams ar funkcionaliai visuomeninei erdvei. Atliekami baldų išdėstymo, apšvietimo, rozečių, lubų, grindų planai. Pateikiamos detalizuotos sienų išklotinės bei 3d interjero vaizdai. Parenkamos naudojamos medžiagos, spalvos, baldai, užuolaidos, šviestuvai ir kitos interjero detalės. 

Baldų projektavimas 

Turite sudėtingas erdves ir nerandate sprendimų kaip suprojektuoti funkcionalius ir jūsų poreikius atitinkančius baldus? Ieškote profesionalaus interjero dizainerio, kuris apjungs funkciją ir estetiką? Mes paruošime baldų projektus, organizuosime ar rekomenduosime geriausią baldų gamintojų komandą kuri įgyvendins jūsų lūkesčius.

Nuotolinė dizainerio konsultacija 

Ieškote patarimo dėl pavienių interjero sprendimų? Galbūt erdvės išplanavimo, apšvietimo ar dekoravimo? Pakonsultuosime nuotoliniu būdu, suteiksime žinias ir profesionalius patarimus bei užvesime jus tinkama kryptimi. Nuotolinės konsultacijos dėka greitai ir konstruktyviai išspręsime jums rūpimus klausimus.

Išplėstinė dizainerio konsultacija

Norite namus įsirengti savarankiškai, bet norėtumėte pasikonsultuoti prieš priimdami sprendimus? Konsultacijos metu apsilankysime jūsų namuose, aptarsime jūsų viziją, biudžetą, galimybes, pasidalinsime profesionalia patirtimi. Interjero dizainerio konsultacijos dėka labiau pasitikėsite savo sprendimais bei turėsite planą, kuris palengvins namų įrengimo eigą.