interjero studija

Home Stories LT projektuoja individualius gyvenamuosius namus bei kuria visuomeninių ir privačių objektų interjerus. Studijos suprojektuoti gyvenamieji namai ir interjerai kuria savitą ir unikalią  istoriją. Jūsų patirtys ir svajonės tampa gairėmis mūsų vaizduotei. 

Tvirtai tikime, kad gerai suprojektuota erdvė yra pati geriausia tvaraus dizaino forma. Projektuojame konceptualias ir laikui nepavaldžias erdves. Kuriame patogią aplinką ir kokybišką buitį.

 

Sprendžiame įvairius interjero dizaino ir architektūros klausimus. Konsultuojame norinčius įsigyti ar įsirengti būstą ir padedame nepasimesti pasirinkimų įvairovėje.

 

Mūsų siekis kurti kartu su Jumis gero dizaino potyrį, įkvėpsiančius ir džiuginančius gyvenamuosius namus, visuomeninius ir privačius interjerus.

Indrė Rožėnienė įkūrėja Home Stories LT projektavimo studijos, kurianti įvairialypę  gyvenamąją erdvę bei visuomeninės paskirties interjerus.

 

Studijos įkūrėja yra funkcionalumo, estetikos ir kokybės gurmanė ji savo srities fanatikė randanti kūrybiškus sprendimus kiekviename projekte. Mokanti “pagauti” ir paryškinti privačių erdvių ar visuomeninės paskirties objekto išskirtinumą jai būdingu paprastu ir kartu artistišku būdu. Su didžiuliu polėkiu ir gera emocija kuria kiekvienų namų unikalią istoriją.

 

Indrė yra įgijusi išsilavinimą architektūros ir interjero dizaino srityse. Projektavimo patirties ir architektūrinių subtilybių sėmėsi Danijoje iš lektoriaus bei architektūros įmonės vadovo ir pagrindinio architekto Jørn Schütze. 

 

Architektūros bakalauras | Vilniaus Dailės Akademija | Lietuva

Inžinerinės Architektūros bakalauras | VIA University College | Danija

Interjero dizaino bakalauras | Vilniaus Technologijų ir Dizaino kolegija | Lietuva

 

Spaudoje